Opłatki do tortów - jadalne dekoracje na okolicznościowe wypieki

Ozdoby w postaci kwiatuszków, serduszek czy listków stanowią doskonałe uzupełnienie różnego rodzaju wypieków. Opłatkowe dekoracje na tort z naszej oferty wyróżnia lekkość formy oraz bogactwo kształtów i kolorów. Dzięki temu sprawdzą się zarówno jako radosny dodatek do urodzinowych tortów czy deserów dla najmłodszych, jak i stylowa ozdoba wypieków na eleganckie, rodzinne czy biznesowe uroczystości. Na kartach tej kategorii odkryją Państwo między innymi opłatkowe róże w pięknych, żywych oraz pastelowych odcieniach. Mamy również urocze, kolorowe motyle waflowe, a także klasyczne, białe opłatki idealne na komunijny tort.

Czytaj więcej

Smaczne i bezpieczne dla zdrowia opłatkowe dekoracje na tort

Ważną zaletą ozdób z opłatka jest oczywiście możliwość konsumpcji. Do produkcji wybranych przez nas ozdób wykorzystuje się wyłącznie jadalne barwniki. Dzięki temu opłatkowych dekoracji na tort nie trzeba zdejmować z wypieku i tym samym można zachować jego piękny wygląd przez dłuższy czas. Ozdoby są bardzo starannie wykonane - producent zadbał zarówno o nowoczesne kształty, jak i estetyczne wykończenie.

Dekoracje opłatkowe do tortów

Każdy z naszych opłatków do tortów wyróżnia się też dużą trwałością oraz możliwością dodatkowego ozdobienia brokatem jadalnym. Opłatki można umieścić na czekoladzie czy mokrym kremie za pomocą specjalnego, jadalnego żelu, co zagwarantuje ich trwałość oraz doskonałą prezentację na torcie.

Zapraszamy do składania zamówień na wyjątkowe opłatki do tortów!

Subcategories

Aktywne filtry