Barwnik spożywczy w proszku

Barwnik spożywczy w proszku, płynie lub w żelu to prosty sposób na urozmaicenie wyglądu ciasta. Jest on bardzo prosty w użyciu, lecz zapewnia spektakularny efekt. Daje także wiele możliwości zastosowania, a przy tym nie zmienia smaku pożywienia. Sprawdź, jak ozdobić swoje ciasta i dania!

Czytaj więcej

Barwnik spożywczy w proszku, który udoskonali Twoje wypieki

Barwnik spożywczy w proszku można zmieszać z lukrem lub masą cukrową. Bardzo dobrze sprawdza się również przy ręcznym dekorowaniu ciasta za pomocą pędzelka. Z jego pomocą wykonasz nawet precyzyjne wzory czy cieniowanie. Polecamy też barwniki stworzone specjalnie do zdobienia czekolady. 

Wygodny w użyciu barwnik spożywczy w żelu

Przy dekoracji ciast warto sięgnąć po barwnik spożywczy w żelu. To wydajny, łatwy w użyciu produkt. Barwniki spożywcze w żelu za sprawą wygodnego opakowania w formie tubki łatwo dozować. Ponadto pozwalają one na zabarwienie różnych pokarmów – od mas cukrowych i marcepanowych, przez kremy niskotłuszczowe czy lukry aż po galaretki, lody oraz napoje. 

Szeroki wybór formuł i kolorów barwników

W naszym asortymencie znajdziesz także barwniki w sprayu oraz w płynie. Posiadamy również kartridże przeznaczone do umieszczenia w drukarce. Wybierz barwnik spożywczy w żelu lub proszku w dowolnym kolorze. Postaw na niezwykle oryginalną czerń, energetyczną zieleń, optymistyczny pomarańcz lub jakikolwiek inny kolor, który lubisz. Inną ciekawą opcją są brokatowe barwniki o pięknym połysku. Chcesz wiedzieć więcej na temat barwników spożywczych w proszku lub innej formie? Skontaktuj się z nami!

Subcategories

Aktywne filtry