Dekoracje okolicznościowe - Urodziny

Każde urodziny wymagają wyjątkowej oprawy. Tort o najbardziej wyszukanym smaku nabierze szyku i elegancji, jeśli dodatkowo na jego szczycie umieścimy specjalne dekoracje na tort urodzinowy. W naszym sklepie znajdą Państwo pełen wachlarz produktów, który pozwoli Wam upiększyć najważniejsze życiowe momenty. Do tej kategorii zaliczymy ozdoby na tort urodzinowy.

Czytaj więcej

Dekoracje na tort urodzinowy – 18 urodziny

Dla tej grupy wiekowej polecamy zabawne figurki z wysokogatunkowego tworzywa lub z masy cukrowej. Wagę chwili podkreślą też srebrne lub złote toppery z napisem „Happy Birthday”, „100 lat” czy „It’s my party”.  Postacie wesołych zwierzaków albo szalonej Mariolki, czy przystojnego Zorro są bardzo trafnymi ozdobami na tort urodzinowy osiemnastolatków. Wkraczanie w dorosłość traktujemy nie całkiem serio, dlatego w doborze naszych dodatków stawiamy na dobry humor i zabawę. 

Ozdoby na tort urodzinowy dla dzieci

Wiemy, że dzieci z niecierpliwością oczekują na swoje święto. Dlatego warto przyozdobić ich pyszny tort urodzinowy używając naszych dekoracji. Tutaj również sprawdzą się toppery, polecamy też zestaw figurek Donalda i Daisy – mali amatorzy kreskówek będą na pewno zachwyceni.

Dekoracje tortu na urodziny

Wiemy, że dzieci najbardziej lubią postaci z ulubionych bajek. Dlatego dbamy o to, aby oferowane przez nas dekoracje na tort urodzinowy dla najmłodszych były wesołe oraz kolorowe. Tort z naszymi ozdobami będzie się pięknie prezentował, a także wprowadzi w dniu urodzin atmosferę radosnej beztroski. Wszystkie dekoracje wykonane z tworzywa są bezpieczne i przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Subcategories

Aktywne filtry