Blog

maj 31, 2021

Ozdoby na tort komunijny

Pierwsza Komunia Święta to ważna uroczystość, po której zwykle rodzice dzieci organizują uroczysty obiad dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Po daniach wytrawnych przychodzi czas na słodki poczęstunek dla gości, czyli tort komunijny. Stanowi on symboliczne podkreślenie wagi tego ważnego wydarzenia, dlatego jego wygląd nawiązuje właśnie do tematyki Komunii Świętej.

maj 31, 2021

Figurki na tort dla dzieci – jak sprawić, by wywołały prawdziwy zachwyt?

Trudno wyobrazić sobie urodziny czy inne ważne uroczystości bez specjalnie przygotowanego tortu, który często okazuje się jednym z najważniejszych punktów całego przyjęcia. Warto przy tym pamiętać, że to właśnie w trakcie przyniesienia tortu na sali zapada cisza, która po chwili wypełnia się śpiewaniem „Sto lat” oraz życzeniami. Z tego też powodu dobrze jest zadbać o to, aby ten czas stał się wyjątkowy.

maj 31, 2021

Dekoracje na tort dla dzieci

To, że dzieci uwielbiają słodycze, wiadomo nie od dziś. Kochają cukierki, batoniki, ciastka oraz ciasteczka. Jednak poza samym smakiem liczy się również wygląd, mający szczególne znaczenie zwłaszcza przy ciastach okolicznościowych.

Hibiskus czyli czerwone złoto faraonów

Hibiskus czerwony dostępny w kilogramowych opakowaniach

Oferta świąteczna

Szanowni klienci, święta zbliżają się małymi krokami w związku z czym pragniemy przedstawić naszą ofertę świąteczna!

  • 1
  • 2