Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne. Dostęp do danych mają tylko wybrani a następnie specjalnie przeszkoleni pracownicy naszej firmy.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Staramy się aby o każdym produkcie zawrzeć jak najwięcej informacji w naszym sklepie. Ponieważ produkty są sprzedawane jako pojedyncze sztuki uniemożliwia nam to ich dostarczenie do klienta w oryginalnych opakowaniach, ponieważ są to najczęściej opakowania po kilka lub kilkanaście sztuk. Dokładanym wszelkich starań aby towar została zapakowany w możliwie najbezpieczniejszy sposób, gwarantuje mu to dostarczenie go w niezmienionej formie do klienta.

Staramy się zagwarantować 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda paczka jest pakowana z dużą starannością i do jej zabezpieczenia używamy kilku rodzajów materiałów zabezpieczających – folia bąbelkowa, folia strecz, taśma, karton. Następnie paczka jest oklejana firmową taśmą, która jest plombą przesyłki. Współpracujemy z wyspecjalizowaną firmą kurierską, która gwarantuje bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.